РАКОВИНИ З ШТУЧНОГО КАМЕНЮ: ПЛЮСИ І МІНУСИ

Раковина у ванній кімнаті – ключовий елемент інтер'єру, адже саме її використовують найчастіше. Щоб процес миття проходив веселіше, італійські дизайнери вирішили декорувати один зі своїх гарнітурів чашею з білого золота з краном для води, прикрашеному діамантами загальною вагою в 12 каратів. Розкішно, дорого, але непрактично. Більшість споживачів цікавляться сантехнікою не просто красивою, а якісного, зручного та бюджетної, як на фото раковин для ванної.
ОСОБЛИВОСТІ УМИВАЛЬНИКІВ З КОМПОЗИТНИХ МАТЕРІАЛІВ
Штучний камінь створений для будь-якої поверхні, яка постійно перебуває в контакті з вологою. Відсутність гігроскопічності гарантує тривалу експлуатацію раковини без деформації, руйнування від грибка і цвілі. Завдяки таким особливостям раковин для ванної кімнати, як гігієнічність, безпека і простий догляд, вироби з штучного каменю рекомендують для обладнання кімнат гігієни в медичних і дитячих установах.
Штучний камінь досить міцний, а так як у ванній немає агресивного середовища (механічні пошкодження, температурні перепади, як на кухні), то він буде служити довго. Чаші також поєднують зі стільницями, вбудовують, встановлюють зверху або монтують у відповідності з побажаннями замовника.
Кухонна мийка і раковина для ванної виготовляються з тих же матеріалів – з акрилового або кварцового композиту. Але технологія виготовлення та особливості експлуатації у них мають деякі відмінності.
ФОРМА ЧАШІ І ПРОЦЕС ЇЇ ВИГОТОВЛЕННЯ
Раковини для ванної з штучного каменю можна замовити різної форми – квадратні, прямокутні, конічні, овальні, циліндричні, круглі, індивідуальні. Акриловий камінь пластичний. Раковини у ванній не повинні відрізнятися глибиною або місткістю, тому виробники розробляють моделі різної форми.
Найчастіше раковини для ванної виготовляють видавлюванням форми на вакуумному пресі з цілого листа композитного матеріалу. Монолітні конструкції завжди пріоритетні, але якщо замовнику необхідна інтегрована окрема раковина, то його бажання враховується. Таке рішення виправдане, коли стільниця і раковина різняться за кольором або потрібна більш складна конструкція чаші.
Композитний матеріал має рівну забарвлення по всій товщині. Це означає, що при будь-якому методі виготовлення раковина буде зберігати колір. На її поверхні завжди можна створити додаткові поглиблення для мильниці та інших гігієнічних приладдя.
ПЛЮСИ І МІНУСИ РАКОВИН ДЛЯ ВАННОЇ
Щоб не сумніватися в результатах вибору, треба вивчити всі переваги умивальників з штучного каменю:
- Універсальне застосування (підходить до будь-якого стилю приміщення).
- Довговічність і міцність – матеріал не чутливий до контрастних температур, розрахований на багаторічний термін служби.
- Пластичність і водонепроникність (однорідна структура несприйнятлива до вогкості і деформації).
- Можливість обробки штучного каменю. Безшовний акриловий камінь краще інших підходить для виготовлення нестандартних форм.
- Гігієнічність – матеріал безпечний для оточуючих, за раковиною легко доглядати.
- Естетичність – чудова імітація натурального каменю, різноманітність кольорів і малюнків.
Ложка дьогтю невелика, але є: важка вага, складність установки і порівняно висока вартість. Насамперед це стосується такого матеріалу як кварцовий агломерат.
Після вдалого придбання і правильної установки стильною раковини звичайна кімната для гігієнічних процедур по праву стане головним достоїнством будинку, яким можна багато років насолоджуватися самим і з гордістю демонструвати гостям.