Гранітна кухонна мийка Adamant SMALL Сахара

- В наявності
3 650 ₴
- +380 (98) 801-88-85
Гранітна мийка ADAMANT SMALL, виготовлена з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% з'єднувальних смол. Мийка гранітна жаростійка та витримує до +280 °C, а також стійка до ударів, подряпин, барвників і ультрафіолету. Мийка гранітна ADAMANT SMALL — дуже містка та глибока. Її розміри — 570x455 мм і глибина — 180 мм.
Керамічні мийки зроблені за технологією SOLID SURFACE — технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли та спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутної поверхні. До складу входять кварцові піски високої якості. Продукція виготовлена за цією технологією, має високу стійкість до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів, крім того, штучний камінь гігієнічний унаслідок браку пор, віруси й бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні. Водночас виріб має високу міцність, термостійкість і має привабливий зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 620 мм |
| Довжина чаші мийки | 340 мм |
| Ширина мийки | 435 мм |
| Ширина чаші мийки | 355 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 15 колірних рішень. Світло сірий, Слонова кістка, Коричневий відтінок червоного, Бежевий, Білий, Графіт, Коричневий, Кавовий, Сірий, Кремовий, Пісочний, Чорний із вкрапленням, Чорний без домішок, чорний металік. |
- Ціна: 3 650 ₴
