Гранітна кухонна мийка Adamant EXISTENCE Антрацит

- В наявності
5 800 ₴
+380 (50) 361-33-30
- +380 (98) 801-88-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна мийка ТМ ADAMANT «EXISTENCE» у розмірах 775*505*190 мм має крило, виконана в оригінальному та привабливому дизайні.
Кухонна мийка ТМ ADAMANT «EXISTENCE» спроектована за передовою та найперспективнішою технологією SOLID SURFACE, яка передбачає виготовлення з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається на 80% з кварцитів різних фракцій та 20% поліефірних смол.
Кварц (SiO2) – мінерал, суміш кремнію та кисню, твердий, міцний довговічний матеріал, поступається цим якостям лише алмазам та топазам.
Кам'яна поверхня кухонного миття має значний ряд переваг:
термостійка, витримує високу температуру до 280°С;
стійка до механічних пошкоджень, ударів і подряпин столовим приладдям;
структура поверхні однорідна непориста, що перешкоджає проникненню різних барвників та бактерій, що дозволяє легко підтримувати миття у чистоті;
матеріал безпечний та екологічний, протестований на контакт із харчовими продуктами;
не змінює колір та структуру під впливом ультрафіолету, більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів.
Усі складові та матеріали з яких виготовляється кухонна мийка ТМ ADAMANT «EXISTENCE», імпортуються з Європи та мають усі сертифікати відповідності екологічним нормам.
Професійно підібрана кухонна мийка ТМ ADAMANT «EXISTENCE» завжди виглядатиме привабливо, поєднуючись з інтер'єром на вашій кухні.
Гарантія продукції – 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 610 мм |
| Довжина чаші мийки | 420 мм |
| Ширина мийки | 420 мм |
| Ширина чаші мийки | 240 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 5 800 ₴



