Гранітна мийка ADAMANT SIMILAR Білий-01
- В наявності
5 400 ₴
- +380 (98) 801-88-85
- +380 (98) 801-88-85
Гранітна мийка ADAMANT SIMILAR , виконана з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти вітчизняного видобутку і 20% імпортних з'єднують смол. Мийка гранітна жаростійка і витримує до + 280 С, а так само стійка до ударів, подряпин, барвним елементів і ультрафіолету. Мийка гранітна ADAMANT SIMILAR ― дуже містка і глибока. Її розміри ― 850x510 мм і глибина ― 230 мм.
Керамические мойки произведены по технологии SOLID SURFACE – технология изготовления изделий на основе полиэфирной смолы и специально подготовленных натуральных наполнителей без использования гелькоутной поверхности. В составе используются кварцевые пески высокого качества. Продукция изготовленная по данной технологии обладает высокой стойкостью к воздействию большинства кислот, щелочей и других активных химических реагентов, кроме того искусственный камень гигиеничен в следствии отсутствия пор, вирусы и бактерии не имеют возможности размножаться на поверхности. При цьому виріб володіють високою міцністю, термостійкістю і мають привабливий зовнішній вигляд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 230 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 850 мм |
| Довжина чаші мийки | 380 мм |
| Ширина мийки | 510 мм |
| Ширина чаші мийки | 371 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 900 мм |
- Ціна: 5 400 ₴
