Гранітна мийка Adamant BRICK ГРАФІТ-13
- В наявності
3 500 ₴
- +380 (98) 801-88-85
- +380 (98) 801-88-85
Гранітна мийка ADAMANT BRICK , виконана з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається на 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% з'єднують смол. Мийка гранітна жаростійка і витримує до + 280 С, а так само стійка до ударів, подряпин, барвним елементів і ультрафіолету. Мийка гранітна ADAMANT ― дуже містка і глибока. Її розміри ― 515x460 мм і глибина ― 200 мм.
Керамічні мийки зроблені за технологією SOLID SURFACE – технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли високої якості і спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутной поверхні. У складі використовуються кварцові піски високої якості і імпортні з'єднують смоли. Всі матеріали відносяться до безпечних з медичної точки зору. Продукція виготовлена за цією технологією володіє високою стійкістю до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів. Крім того, штучний камінь гігієнічний внаслідок відсутності пір, віруси і бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні, так само кам'яна поверхня приглушує звуки падаючої води і відрізняється простотою у догляді. При цьому виріб володіють високою міцністю( поверхня стійка до механічних пошкоджень ударів кухонної техніки, подряпин від столових приладів), термостійкістю і мають привабливий зовнішній вигляд.
Гарантія на нашу продукцію становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Квадратна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 460 мм |
| Довжина чаші мийки | 390 мм |
| Ширина мийки | 515 мм |
| Ширина чаші мийки | 375 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 15 колірних рішень. Світло сірий, Слонова кістка, Коричневий відтінок червоного, Бежевий, Білий, Графіт, Коричневий, Кавовий, Сірий, Кремовий, Пісочний, Чорний із вкрапленням, Чорний без домішок, чорний металік. |
- Ціна: 3 500 ₴
