Гранітна мийка Adamant SPIRIT Світло Сірий

- В наявності
4 900 ₴
- +380 (98) 801-88-85
Гранітна мийка ADAMANT SPIRIT , виконана з міцного високотехнологічного екологічно чистого матеріалу, що складається з 80% кварцового піску, гранітної крихти, мармурової крихти та 20% з'єднують смол. Мийка гранітна жаростійка і витримує до + 280 С, а так само стійка до ударів, подряпин, барвним елементів. Мийка гранітна ADAMANT SPIRIT ― дуже містка і глибока. Її розміри ― 1000x500 мм і глибина ― 225 мм
Керамические мойки произведены по технологии SOLID SURFACE – технология изготовления изделий на основе полиэфирной смолы высокого качества и специально подготовленных натуральных наполнителей без использования гелькоутной поверхности. В составе используются кварцевые пески высокого качества и импортные соединяющие смолы. Все материалы относятся к безопасным с медицинской точки зрения. Продукция изготовленная по данной технологии обладает высокой стойкостью к воздействию большинства кислот, щелочей и других активных химических реагентов. Крім того, штучний камінь гігієнічний внаслідок відсутності пір, віруси і бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні, так само кам'яна поверхня приглушує звуки падаючої води і відрізняється простотою у догляді. При цьому виріб володіють високою міцністю( поверхня стійка до механічних пошкоджень ударів кухонної техніки, подряпин від столових приладів), термостійкістю і мають привабливий зовнішній вигляд.
Гарантія на нашу продукцію становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Двочашева з крилом |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зліва |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Кутова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 225 мм |
| Діаметр зливного отвору | 1 1/2" |
| Довжина мийки | 1000 мм |
| Довжина чаші мийки | 345 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 430 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
- Ціна: 4 900 ₴

