Гранітна кухонна мийка Adamant STEP Авена

- В наявності
3 850 ₴
- +380 (98) 801-88-85
Кухонна мийка ТМ ADAMANT «STEP» у розмірах 565*500*190 мм виготовлена в оригінальному та привабливому дизайні.
Кухонна мийка ТМ ADAMANT «STEP» спроєктована за передовою й найбільш перспективною технологією SOLID SURFACE, яка передбачає виготовлення з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається на 80% з кварцитів різних фракцій і 20% поліефірних смол.
Кварц (SiO2) — мінерал, суміш кремнію та кисню, твердий, міцний довговічний матеріал, поступається цим якостям тільки алмазам і топазам.
Кам'яна поверхня кухонної мийки має чималу низку переваг:
- термостійка, витримує високі температури до 280 °C;
- стійка до механічних пошкоджень, ударів і подряпин столовим приладдям;
- структура поверхні однорідна непориста, що перешкоджає проникненню різних барвників і бактерій, що дає змогу легко підтримувати мийку в чистоті;
- матеріал безпечний та екологічний, протестований на контакт із харчовими продуктами;
- не змінює колір і структуру під впливом ультрафіолету, більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів.
Усі складники та матеріали, з яких виробляється кухонна мийка ТМ ADAMANT «STEP», імпортуються з Європи та мають усі сертифікати відповідності екологічним нормам.
Професійно підібрана кухонна мийка ТМ ADAMANT «STEP» завжди матиме привабливий вигляд, поєднуючись з інтер'єром на вашій кухні.
Гарантія на продукцію — 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зверху |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 610 мм |
| Довжина чаші мийки | 420 мм |
| Ширина мийки | 420 мм |
| Ширина чаші мийки | 240 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 3 850 ₴
