Гранітна плита, мийка Adamant ANILA Сірий-04

- В наявності
3 800 ₴
- +380 (98) 801-88-85
Мийка гранітна жаростійка і витримує до + 280 С, а так само стійка до ударів, подряпин, барвним елементів.
Мийка гранітна ADAMANT ― дуже містка і глибока. Її розміри ― 650х500 мм і глибина ― 200 мм.
Керамічні мийки зроблені за технологією SOLID SURFACE – технологія виготовлення виробів на основі поліефірної смоли високої якості і спеціально підготовлених натуральних наповнювачів без використання гелькоутной поверхні. У складі використовуються кварцові піски високої якості і імпортні з'єднують смоли. Всі матеріали відносяться до безпечних з медичної точки зору. Продукція виготовлена за цією технологією володіє високою стійкістю до впливу більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів. Крім того, штучний камінь гігієнічний внаслідок відсутності пір, віруси і бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні, так само кам'яна поверхня приглушує звуки падаючої води і відрізняється простотою у догляді. При цьому виріб володіють високою міцністю( поверхня стійка до механічних пошкоджень ударів кухонної техніки, подряпин від столових приладів), термостійкістю і мають привабливий зовнішній вигляд.
Гарантія на нашу продукцію становить 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 650 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
- Ціна: 3 800 ₴
