УМИВАЛЬНИК НАКЛАДНИЙ ADAMANT OVER-60 600Х490 BROWN

- В наявності
5 000 ₴
- +380 (98) 801-88-85
Умивальник "ADAMANT OVER" - саме те, що потрібно людям, для яких кожна річ має певний заряд енергії і є частиною "космосу". "ADAMANT OVER" - створений, щоб стати серцем вашої ванної кімнати, джерелом сакралізації, від якої всі харчується і набуває надприродний сенс, позбавляючись від звичайного і земного. "ADAMANT OVER" доступний в розмірах - 600х490 мм. Комплектується сифоном.
Компанія АДАМАНТ є єдиним виробником, який пропонує продукцію високої якості для ванних кімнат в різних колірних рішеннях. Умивальники, виготовлені з штучного каменю набагато міцніше і володіють високою зносостійкістю на відміну від фаянсових виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Так |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Литий мармур |
- Ціна: 5 000 ₴


