УМЫВАЛЬНИК НАКЛАДНОЙ ADAMANT OVER-60 600Х490 CREAM

- В наявності
5 000 ₴
- +380 (98) 801-88-85
Умывальник "ADAMANT OVER" - именно то, что нужно людям, для которых каждая вещь имеет определенный заряд энергии и является частью "космоса". "ADAMANT OVER" - создан, чтобы стать сердцем вашей ванной комнаты, источником сакрализации, от которого все питается и приобретает сверхъестественный смысл, избавляясь от обычного и земного. "ADAMANT OVER" доступен в размерах - 600х490 мм. Комплектуется сифоном.
Компанія АДАМАНТ є єдиним виробником, який пропонує продукцію високої якості для ванних кімнат в різних колірних рішеннях. Умивальники, виготовлені з штучного каменю набагато міцніше і володіють високою зносостійкістю на відміну від фаянсових виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Так |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Литий мармур |
- Ціна: 5 000 ₴


