Мийка врізна Adamant MOON 460

- В наявності
2 500 ₴
+380 (50) 361-33-30
- +380 (98) 801-88-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умивальник "ADAMANT MOON" - класика стилю і смаку. Якщо ви перфекціоніст і прагнете до досконалості, то модель умивальника "MOON" лінійки "ADAMANT" створена саме для вас. Умивальник "MOON" додасть вашій ванній кімнаті розкішну стриманість і класичну неперевершеність. Має діаметр 460 мм і гарантію 5 років. Комплектується сифоном.
Компанія АДАМАНТ є єдиним виробником, який пропонує продукцію високої якості для ванних кімнат в різних колірних рішеннях. Умивальники, виготовлені з штучного каменю набагато міцніше і володіють високою зносостійкістю на відміну від фаянсових виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Литий мармур |
- Ціна: 2 500 ₴



